Jazda próbna Umów się!
Serwis Umów się!

MUSTANG MACH-E

FORD MUSTANG MACH-E

Możesz mieć elektryka, a możesz mieć ikonę

Ford Mustang Mach-E to zupełnie nowy w pełni elektryczny SUV, z duszą legendarnego Forda Mustanga, inspirowany jego stylistyką. Charakterystyczna długa i wysoka maska, tylne światła, drapieżna linia boczna, a także niesamowite osiągi podkreślają naturalne dziedzictwo Forda Mustanga. Zupełnie nowy design łączący tradycję z nowoczesnością sprawia, że przechodząc obok Mustanga Mach-E, nie zostaniesz obojętny.

Niesamowite osiągi

nawet 3,7 do 100 km/h
do 860 Nm momentu obrotowego

Imponujące przyspieszenie oraz doskonałe prowadzenie. W podstawowej wersji zapewnia przyspieszenie do 100 km/h w zaledwie 5,1 sekundy*. Wersja GT to dawka jeszcze większych wrażeń. Zaledwie 3,7 s2 do 100 km/h!
Potężny moment obrotowy wynoszący nawet 860 Nm to przyspieszenie porównywalne tylko do startu samolotu niezależnie od prędkości.

Nawet 610 km zasięgu – koniec z wyprawami na stację benzynową

Ładuj w domu

Zrezygnuj z tankowania: oszczędź czas i pieniądze. Dzięki możliwości ładowania pojazdu w domu możesz rozpocząć dzień z zasięgiem aż do 610 km.

Wygoda w podróży

Forda Mustanga Mach-E można ładować prądem stałym o dużej mocy. Dzięki temu błyskawicznie zwiększysz jego zasięg na stacjach ładowania o dużej mocy – nawet 119 km w zaledwie 10 minut.