fbpx
Jazda próbna Umów się!
Serwis Umów się!

Pracuj z przyjemnością
FORD TRANSIT COURIER

Ford SYNC. Zaawansowana technologia obsługi głosowej

Ford SYNC umożliwia sterowanie systemem audio, odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych za pomocą prostych komend głosowych w języku polskim. Technologia ta pozwala również na odtwarzanie muzyki z pamięci USB, a także bezprzewodowo z telefonu komórkowego poprzez Bluetooth®1. Z kolei funkcja AppLink, to prosty i bezpieczny sposób na obsługę kompatybilnych aplikacji za pomocą ekranu pokładowego systemu audio.

Maksymalne osiągi silnika benzynowego

Nowy 3-cylindrowy silnik benzynowy EcoBoost o pojemności 1 l ma moc 100 KM i moment obrotowy 170 Nm, a także współpracuje z pięciostopniową ręczną skrzynią biegów. W połączeniu z technologiami zmniejszającymi zużycie paliwa, takimi jak Auto-Start-Stop, ten wiodący w swojej klasie silnik zapewnia tyle mocy, ile można oczekiwać po jego konwencjonalnym odpowiedniku o pojemności 1,6 l, jednak przy zużyciu paliwa niższym o blisko 24% oraz emisji CO2 zredukowanej o 25% i wynoszącej jedynie 115 g/km.

Maksymalna przyczepność przy minimalnym wysiłku

Układ kontroli trakcji (TC) pomaga uniknąć buksowania kół podczas jazdy na śliskiej nawierzchni. Sprawdza się on idealnie wtedy, gdy trzeba gwałtownie przyspieszyć lub wjechać na wzniesienie.