Jazda próbna Umów się!
Serwis Umów się!

Samochody Dostawcze

Czym jest?

Transit
Centrum

Transit Centrum to miejsca,
w których znajdziesz wszystko,
czego potrzebuje Twój pojazd
użytkowy.

scroll

To tutaj możesz obejrzeć lub zabrać na jazdę próbną każdy z dostępnych modeli, np. zdobywcę nagrody „What Van”: Transita Courier, Transita Connect wyróżnionego w kategorii „Light Van” oraz Forda Rangera, który zyskał miano najlepszego pick-upa roku.

Nasi pracownicy podzielą się specjalistyczną wiedzą na temat dostępnych produktów, a także doradzą, jak dobrać sposób finansowania, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

Centra Transita oferują usługi naprawy
i serwisu w dogodnych dla Klienta godzinach. Pozwalając na zminimalizowanie czasu wyłączenia z eksploatacji pojazdów użytkowych, pomagając w optymalizacji kosztów ich eksploatacji, zapewnieniu nieprzerwanej mobilności użytkownikowi serwisowanego pojazdu.

Jest też dodatkowa zaleta: dzięki rozbudowanej sieci serwisów obsługujących samochody użytkowe, wszystkie usługi, których w danym momencie potrzebujesz, można zrealizować w jednym miejscu.

Dlaczego możesz polegać
na Transit Centrum?

przewiń
gama pojazdów dostawczych
FORD Transit24

sprawdź oferte

Naszym priorytetem jest minimalizowanie przestojów w Twojej firmie.

Transit24 to połączenie pełnego pakietu produktów oraz usług, dzięki któremu zminimalizujesz okresy przestoju i zmniejszysz koszty eksploatacji pojazdów. Wszystko to w najbardziej dogodnym dla Ciebie czasie oraz miejscu.

Specjaliści ds Sprzedaży Pojazdów Dostawczych
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/jdkulej/domains/ford.jdkulej.pl/public_html/wp-content/themes/ford/page-dostawcze.php on line 216