Jazda próbna Umów się!
Serwis Umów się!

Olsztyn

Adres:
UL. BUDOWLANA 7,
10-424 OLSZTYN

Godziny otwarcia:

Salon
Poniedziałek – Piątek 8 – 18
Sobota 9 – 14

Serwis
Poniedziałek – Piątek 7 – 19
Sobota 9 – 14

Tel.:
89 650 65 65
REGON:
368557878
NIP:
9581684914
KRS:
0000700107
E-mail.:
salon@ford.jdkulej.pl

Małgorzata Włodarska

RECEPCJA

tel.: 89 650 65 65

mwlodarska@ford.jdkulej.pl

Mateusz Romaniuk

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

tel.: 89 650 65 65

mromaniuk@ford.jdkulej.pl

 

Grzegorz Grabowski

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY FLOTOWEJ

tel.: 89 650 65 65

ggrabowski@ford.jdkulej.pl

Justyna Sacharczuk

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

tel.: 89 650 65 65

jsacharczuk@ford.jdkulej.pl

 

Wojciech Sienkiewicz

KIEROWNIK TRANSIT CENTRUM

tel.: 89 650 65 65

wsienkiewicz@ford.jdkulej.pl

Anna Marczycha

Administrator Działu Sprzedaży

tel.: 89 650 65 65

amarczycha@ford.jdkulej.pl

Marta Antoszkiewicz - Waszkiel

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH 

tel.: 89 650 65 65

mantoszkiewicz@ford.jdkulej.pl

Maciej Walerianowicz

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH 

tel.: 89 650 65 65

mwalerianowicz@ford.jdkulej.pl

Anna Bieniasz

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY PRODUKTÓW

FINANSOWYCH I UBEZPIECZEŃ

tel.: 89 650 65 65

abieniasz@ford.jdkulej.pl

Michał Hinzmann

ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO

tel.: 89 650 65 65

mhinzmann@ford.jdkulej.pl

Jolanta Gadomska

RECEPCJONISTKA SERWISU

tel.: 89 650 65 65
serwis@ford.jdkulej.pl

jgadomska@ford.jdkulej.pl

Jakub Jałoszewski

DORADCA SERWISOWY

tel.: 89 650 65 65

jjaloszewski@ford.jdkulej.pl

Roman Powroźnik

DORADCA SERWISOWY

tel.: 89 650 65 65

rpowroznik@ford.jdkulej.pl

Paweł Czarnucha

DORADCA SERWISOWY

tel.: 89 650 65 65

pczarnucha@ford.jdkulej.pl

Remigiusz Banucha

DORADCA SERWISOWY

tel.: 89 650 65 65

rbanucha@ford.jdkulej.pl

Joanna Kaczyńska

DORADCA SERWISU BLACHARSKO – LAKIERNICZEGO

tel.: 89 650 65 65

jkaczynska@ford.jdkulej.pl

Filip Połoch

DORADCA SERWISU BLACHARSKO – LAKIERNICZEGO

tel.: 89 650 65 65

fpoloch@ford.jdkulej.pl

Jan Michałowski

SPECJALISTA DS. CZĘŚCI I  SPRZEDAŻY HURTOWEJ

tel.: 89 650 65 65

jmichalowski@ford.jdkulej.pl

Piotr Ślęzak

SPECJALISTA DS. CZĘŚCI

tel.: 89 650 65 65

pslezak@ford.jdkulej.pl

Adam Woźniak

KIEROWNIK DZIAŁU CZĘŚCI 

tel.: 89 650 65 65

czesci@ford.jdkulej.pl

Jakub Gołębiewski

KIEROWNIK DZIAŁU MARKETINGU

jgolebiewski@marketing.jdkulej.pl

tel.: 89 650 65 65