fbpx
Jazda próbna Umów się!
Serwis Umów się!

Olsztyn

Adres:
UL. BUDOWLANA 7,
10-424 OLSZTYN

Godziny otwarcia:

Salon
Poniedziałek – Piątek 8 – 18
Sobota 9 – 14

Serwis
Poniedziałek – Piątek 7 – 18
Sobota 9 – 14

Tel.:
89 650 65 65
REGON:
368557878
NIP:
9581684914
KRS:
0000700107
E-mail.:
salon@ford.jdkulej.pl

Mateusz Romaniuk

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

tel.: 89 650 65 65 wew. 551

tel. kom.: 511 739 188

mromaniuk@ford.jdkulej.pl

 

Grzegorz Peczyński

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

tel.: 89 650 65 65 wew. 553

tel. kom.: 507 757 960

gpeczynski@ford.jdkulej.pl

 

Grzegorz Grabowski

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY FLOTOWEJ

tel.: 89 650 65 65 wew. 561

tel. kom.: 606 130 143

ggrabowski@ford.jdkulej.pl

Damian Młodzianowski

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY TRANSIT CENTRUM

tel.: 89 650 65 65 wew. 562
tel. kom.: 664 930 929

dmlodzianowski@ford.jdkulej.pl

Marta Antoszkiewicz - Waszkiel

ASYSTENTKA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH 

tel.: 89 650 65 65 wew. 525
mantoszkiewicz@ford.jdkulej.pl

Maciej Walerianowicz

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH 

tel.: 89 650 65 65 wew. 525
tel. kom.: 784 024 284

mwalerianowicz@ford.jdkulej.pl

Anna Bieniasz

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY PRODUKTÓW

FINANSOWYCH I UBEZPIECZEŃ

tel.: 89 650 65 65 wew. 554
tel. kom.: 662 022 109

abieniasz@ford.jdkulej.pl

Jolanta Gadomska

RECEPCJONISTKA SERWISU
tel.: 89 650 65 65

serwis@ford.jdkulej.pl

jgadomska@ford.jdkulej.pl

Piotr Wójcik

SPECJALISTA DS. GWARANCJI 
tel.: 89 650 65 65

gwarancje@ford.jdkulej.pl

Joanna Kaczyńska

DORADCA SERWISU BLACHARSKO – LAKIERNICZEGO

tel.: 89 650 65 65
tel. kom.:+48 690 215 829

jkaczynska@ford.jdkulej.pl

Marek Kwiatkowski

DORADCA SERWISU BLACHARSKO – LAKIERNICZEGO

tel.: +48 89 650 65 65 wew. 520
tel. kom.:+ 48 600 466 599

mkwiatkowski@ford.jdkulej.pl

Jan Michałowski

SPECJALISTA DS. CZĘŚCI I  SPRZEDAŻY HURTOWEJ

tel.: 89 650 65 65

jmichalowski@ford.jdkulej.pl

Mariusz Smoderek

SPECJALISTA DS. CZĘŚCI I  SPRZEDAŻY HURTOWEJ

tel.: 89 650 65 65
tel. kom: 572 570 032

msmoderek@ford.jdkulej.pl

Adam Woźniak

KIEROWNIK DZIAŁU CZĘŚCI 

tel. kom.: 692 488 883

czesci@ford.jdkulej.pl

Jakub Gołębiewski

KIEROWNIK DZIAŁU MARKETINGU

jgolebiewski@marketing.jdkulej.pl

tel. +48 58 506 61 28