Nowy Ford Focus

Poznaj nadchodzące modele

  • E-TRANSIT CUSTOM NOWEJ GENERACJI

   [PREMIERA 2023]

   Najlepiej sprzedający się van w Europie* właśnie stał się elektryczny. Znany ze swojej wytrzymałości i niezawodności, teraz prezentuje się w nowej odsłonie, gotów, by wkroczyć w erę zelektryfikowanej wydajności. Nowy E-Transit Custom: stworzony od podstaw z myślą o elektryfikacji i zaawansowanych technologiach łączności. To w pełni elektryczny samochód dostawczy, który zapewnia legendarne możliwości w połączeniu z jeszcze większą wydajnością i zerową emisją spalin. Co więcej, wyposażony jest w inteligentne oprogramowanie oraz narzędzia łączności Ford Pro, które pomogą Ci bez trudu sprostać wyzwaniom dnia codziennego, zminimalizować czas przestoju, a w efekcie zwiększyć produktywność Twojej firmy. To pojazd użytkowy, który najcięższą pracę bierze na siebie.

   E-Transit Custom to coś więcej niż zwykły van do pracy: jest on częścią zintegrowanego rozwiązania Ford Pro, które obejmuje pakiet inteligentnych aplikacji i narzędzi do zarządzania flotą – takich jak Ford Pro E-Telematics i FordPass Pro. Wszystkie elementy systemu są ze sobą doskonale skomunikowane, maksymalizując czas sprawności pojazdów i zwiększając produktywność Twojej firmy.

   Technologia Pro Power Onboard, umożliwia podłączenie do zasilania narzędzi niezbędnych do pracy jak np. elektronarzędzia, lampy czy laptopy, w każdej chwili i wszędzie tam, gdzie zabiorą Cię obowiązki zawodowe. To niezwykle wygodne rozwiązanie zapewniające możliwość ciągłej pracy.

   ***
    [*] Austria, Belgia, Wielka Brytania, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Hiszpania, Rumunia, Szwecja, Szwajcaria, Turcja. Na podstawie danych agencji S&P Global dotyczących nowych rejestracji samochodów w 2021 roku.

  • E-TRANSIT CUSTOM zaparkowany
  • Napisz do nas


  • NOWY FORD BRONCO

   [PREMIERA 2023]

   KULTOWY AMERYKAŃSKI OFF-ROADER SZYKUJE SIĘ NA PODBÓJ EUROPY

   Zawsze gotowy na przygodę, nieposkromiony i niezwykle wytrzymały nowy Ford Bronco łączy dziedzictwo kultowych poprzedników ze współczesną technologią i nowoczesnością, gwarantując miłośnikom off-roadu emocje na najwyższym poziomie. Charakteryzujący się solidną konstrukcją Ford Bronco przeszedł ekstremalne testy wytrzymałościowe The Built Wild™ co oznacza, że jazda w najtrudniejszym terenie nie jest dla niego wyzwaniem. Wyposażony w nowoczesny napęd na wszystkie koła oraz zaawansowane, wyznaczające standardy w tej klasie aut zawieszenie High-Performance Stability Suspension, Ford Bronco udowadnia charakter nieposkromionego off-roadera.

   POKONA KAŻDY TEREN

   Ford Bronco to prawdziwa terenówka na każde warunki i najbardziej wymagającą nawierzchnię. Zaawansowany układ kontroli jazdy w terenie (Terrain Management System) z systemem G.O.A.T. (Go Over Any Terrain) umożliwia wybór automatycznych trybów jazdy dopasowanych do aktualnej nawierzchni. Potężne terenowe opony, specjalne zawieszenie i wzmocniona konstrukcja pojazdu gwarantują pewność prowadzenia podczas pokonywania kolejnych wyzwań.

   LEGENDARNA OFF-ROADOWA STYLISTYKA

   Ford Bronco zdecydowaną i surową sylwetką nadwozia stylistycznie nawiązuje do swoich kultowych poprzedników perfekcyjnie łącząc styl z nowoczesnością. Doskonale radzie sobie w terenie, jak też dostarcza wiele przyjemności w codziennym użytkowaniu. Forda Bronco można personalizować w zależności od potrzeb, dzięki czemu z łatwością dostosujesz go do każdej podróży. Wyposażony jest w modułowe drzwi* i dach, które można szybko i w prosty sposób zdemontować. Dodanie praktycznych akcesoriów jak relingi dachowe ułatwi rekreacje w terenie. Wzmocnienia dachu wraz z relingami umożliwiają np. montaż namiotu dachowego.

   INTUICYJNE TECHNOLOGIE

   Nowy Ford Bronco został wyposażony w nowoczesne technologie, które zapewniają komfort podczas prowadzenia i niezwykłe wrażenia z jazdy. System komunikacji i rozrywki SYNC4¹ z 12-calowym ekranem dotykowym umożliwia zarządzanie głosowe wieloma funkcjami jak np. obsługę nawigacji czy połączeń telefonicznych. Doskonała jakość dźwięku to zasługa 10-głośnikowego systemu nagłośnienia B&O Premium Sound System.

   ***
   Zdjęcia i informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej mogą nie odzwierciedlać najnowszych specyfikacji technicznych, kolory mogą się różnić, prezentowane opcje/akcesoria mogą być dostępne za dodatkową opłatą.
   [*] Demontaż drzwi wpływa na ograniczenie poziomu bezpieczeństwa, który standardowo jest zapewniany przez drzwi i może mieć wpływ na działanie systemu bezpieczeństwa.
   [1] Podczas jazdy nie używaj urządzeń przenośnych, które dekoncentrują uwagę. Jeśli to możliwe, korzystaj z obsługi głosowej systemu Ford SYNC. Niektóre funkcje mogą być zablokowane, gdy pojazd znajduje się na biegu. Nie wszystkie funkcje są kompatybilne z wszystkimi smartfonami.

  • Ford Bronco nad wodą
  • Napisz do nas


Promocje

 • Promocja kończy się: 31.12.2022

  NOWE SAMOCHODY

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat
 • Promocja kończy się: 31.12.2022

  NOWE SAMOCHODY

  FORD KUGA

  FORD KUGA
 • Promocja kończy się: 31.12.2022

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma Hybrid

  Ford Puma Hybrid
 • Promocja kończy się: 15.04.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Pokaż najnowsze promocje Grupa JD Kulej
Pokaż najnowsze promocje Grupa JD Kulej

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Grupa JD KulejOpinie
// #562